П`ятниця, 10.01.2025, 00:23

Леб'язька філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 195
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


21:47
Підсумки тижня в освіті: головні події...

Джерело - Освіта.ua

В Україні розпочався новий навчальний рік. Головною подією цього навчального року безперечно є старт реформи «Нова українська школа», метою якої є створення нового освітнього середовища та нового змісту освіти для учнів перших класів.

Україна готова до нового навчального року, - Гройсман. За словами прем'єра, країна готова до нового навчального року і запроваджує нову якість освіти як одну з довгострокових реформ, що дасть результати за 12 років.

Умови прийому до вишів-2019: запропоновані зміни. Міністерством освіти розробленийпроект Умов прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік. Проект документа містить 10 основних новацій. Громадське обговорення триватиме до 19 вересня.

Поріг у 150 балів поширять на деякі інші спеціальності. Міністерство освіти планує поширити практику встановлення мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем суспільної відповідальності.

Все більше вступників у магістратуру складатимуть ЗНО. У 2019 році для вступників у магістратуру планується збільшити перелік спеціальностей, на які треба буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО.

У Новій українській школі все є безкоштовним, - Хобзей. У МОН закликали батьків, у яких адміністрації шкіл збирають кошти на облаштування класів, повідомляти відомству про такі факти. Разом з тим, на ремонт класів школи можуть збирати гроші, якщо місцеві органи влади їх не виділили.

Якщо вчитель не змінитьсяНУШ не буде, - заступник міністра. За словами Павла Хобзея, учитель — це основна людина в «Новій українській школі» і якщо вчитель не зміниться, то й «Нової української школи» не буде.

Оцінювання першачків має бути стимулюючим, - міністр. Лілія Гриневич наголошує, що оцінювання в першому класі має бути формувальним – без жодних абстрактних та караючих номерних оцінок, а також таємним.

МОН розробило нову документацію для шкільних психологів. Освітнім відомством розроблені зразки документації для практичних психологів та соціальних педагогів, які вони можуть використовувати у своїй практичній діяльності.

Роботу вихователя групи подовженого дня оплачує держава. У МОН повідомили, що новий порядок створення груп подовженого дня в школах, не змінює механізм їх фінансування. Як і раніше, працю вихователя оплачує держава, а умови для роботи групи забезпечує засновник закладу.

Набрали чинності нові будівельні норми щодо шкіл. У нові державні будівельні норми було внесено низку важливих змін, що стосуються підвищення безпеки та комфорту дітей у навчальних закладах. Документ набрав чинності 1 вересня 2018 року.

Практичні завдання для учнів 1-2 класу НУШ. Освіта.ua та проект «Розвиток дитини» запропонували унікальні практичні завдання для учнів 1-2 класів, орієнтовані на обов’язкові результати навчання, визначені на основі компетентнісного підходу.

Переглядів: 438 | Додав: vatanen2016 | Теги: МОН, освіта, школа | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar