Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Учнівське самоврядування — це спосіб та принципи організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання учнів шляхом їх залучення до систематичної участі у навчально-виховному процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами, під керівництвом відповідального педагога.

Кожна дитина неповторна й унікальна. Якщо створити умови для її розвитку, в дитині неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою

В.Сухомлинський.

       З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у Леб’язькій філії Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з 05 по 09 лютого 2018 року проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

Цей тиждень підготували для учнів вчитель мистецтва Павлова Ю.В., вчитель трудового навчання Ярошов О.М. та вчителі початкових класів: Пілюгіна О.В., Полотовська С.В., Борозенець О.М..

      Перший день тижня розпочався виготовленням годівничок для  друзів молодших- птахів та вернісажом дитячих робіт:«Зимова казка».

Учні 5-7- х класів  малювали зиму на сніговому полотні.

       З витоками писанкарства учні 5 класу ознайомилися на   практичній  годині художньої творчості «Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема…»  «Подорожуємо стежками рідного краю» відбувся фотоконкурс між учнями 2 класу.   

        В середу відбулася конкурсно-розважальна програма «Я люблю Україну» (між учнями 7-8 класів)

        В четвер на практичному занятті учні 1-4 класів виготовляли м’яку іграшку.

   Заняття малюванням збагачують учнів естетикою, несуть їм радість, отож в п’ятницю пройшов конкурс малюнків «Музична симфонія на папері».