Гостей: 1
Користувачів: 0

17:12
Проведено змагання з шахів «Біла тура»

19 лютого 2016 року на базі Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся районний етап змагань з шахів «Біла тура»  серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою обласних щорічних спортивних змагань учнівської та студентської молоді «Спорт протягом життя». В змаганнях прийняли участь  10  команд з  усіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

Кожна команда складалася з трьох хлопчиків і однієї дівчинки.

У цікавій боротьбі першість  здобула команда Зачепилівського ліцею. Друге місце, з значним відривом від команди ліцею,  посіла команда  районного Будинку дитячої та юнацької  творчості. Третє місце дісталося команді учнів Зінківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також були визначенні кращі учасники в особистому заліку по дошках. На першій дошці І місце посів Козакевич Микола, ІІ - Андреєв Юрій та ІІІ -  Дрожжа Юрій. На другій дошці І місце посів Крупський Владислав, ІІ - Бєлєвцов Ілля та ІІІ - Максаков Іван. На третій дошці І місце посів Петренко Дмитро, ІІ - Бєлєвцов Ігор, ІІІ - Доронін Віктор. На четвертій дошці І місце посів Веренич Тетяна, ІІ -  Терещенко Катерина, ІІІ - Поліщук Ангеліна.

Всі переможці були відзначені грамотами відділу освіти і  в подарунок отримали шахові набори.

Переглядів: 388 | Додав: vatanen2016 | Рейтинг: 5.0/1