Українська мова
Дата: 23.11.2017
Урок№ 33
Клас: 1
Тема. Збираймося в дорогу.
Мета: закріпити уявлення учнів про подорож, дружбу між людьми з різних країн; розвивати пам'ять, логічне мислення; виховувати любов до рідного краю та поважливе ставлення до людей з інших країн.
Тип уроку: закріплення набутих знань.
Хід уроку
І. Організація класу
Сьогодні у нас незвичайний урок.
У світ фантазії зробимо ще один крок.
А з творчістю ми вже стрічались не раз,
І знову вона завітала до нас.
ІІ. Актуалізація опорних знань
Гра «Мандрівник»
- Діти, сьогодні ми пограємо в гру «Мандрівник».
Я поділю вас на дві команди: «Сонечки» та «Зірочки», та буду показувати прапори різних країн, команда котра більше відгадає, та і переможе. (Картинки прапорів: України, Білорусі, Англії, Америки, Канади).
ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку
- Діти, сьогодні ми закріпимо наші знання про подорожі. Ще раз доведемо, що товаришувати з людьми з інших країн дуже добре.
ІV. Мотивація навчальної діяльності
- Для того, щоб добре засвоїти матеріал нам треба гарненько попрацювати.
V. Закріплення набутих знань
- Діти, а чи можна подорожувати Україною? (Так)
Перегляд відео про подорожі Україною.
1.Бесіда після перегляду відео:
- В яку частинку нашої країни ви б хотіли поїхати, та помилуватися нею?
2. Фізкультхвилинка
(відео)
3. Робота з підручником с. 46
а) Вивчіть прислів’я
У мирі з сусідами жити – щастя нажити.
б) Поясніть, як ви розумієте це прислів’я?
в) Робота з малюнком
- Розгляньте малюнок, та дайте відповіді на запитання.
- Що ти обов’язково візьмеш з собою в дорогу?
- Що ти покладеш у свій рюкзак чи валізу?
- Як слід поводитися у поїзді чи літаку?
4. Робота з зошитом з друкованою основою, с. 31
1) Послухайте, придумайте рухи до цієї фізкультхвилинки.
Ми мандруєм, ми мандруєм –
Україною крокуєм.
Ось побачили Карпати.
Як вершини нам дістати?
2) Допоможіть Оленці зібратися в дорогу. Що необхідно взяти із собою? Позначте. Розкажіть про призначення вибраних вами речей.
3) Що ще може знадобитися в дорозі?
VІ. Підсумок уроку
Поміркуй!
- На чому можна подорожувати?
- Що швидше – велосипед, автобус чи літак?
|